Gwarancja

wrz 13 2019

Gwarancja

 1. Udzielamy 12 miesięcznej gwarancji na biżuterię zakupioną w naszych salonach jak i sklepie internetowym.
 2. Gwarancji udzielamy na wszelkie wady produkcyjne.
 3. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych, naturalnego zużycia (ścierania się metalu oraz rodu, zarysowania, wgniecenia, uszczerbienia, rozerwania, odkształcenia) oraz wady powstałe na wskutek nieprawidłowego użytkowania, jednak w każdej chwili mogą Państwo odpłatnie naprawić i odnowić biżuterie zakupioną u nas.
 4. W biżuterii złotej wszystkie kamienie są oprawione a nie klejone. Gwarancja nie obejmuje ubytków w kamieniach w wyniku naturalnego zużycia (ścieranie się łapek, kornów, zniekształcenia w wyniku czego kamień wypadł lub ukruszył się)
 5. Zapewniamy w terminie 14 dni od daty zakupu bezpłatne dopasowanie pierścionka lub obrączki, jeżeli dany wzór pozwala na zmiene rozmiaru. Bezpłatnie dopasowujemy tylko jeden raz, kolejne są odpłatne, przy sprzedaży wysyłkowej koszt wysyłki pokrywa kupujący.
  W większości obrączek z kamieniami nie ma technicznych możliwości zmiany rozmiaru, w niektóryh wzorach jest to możliwe, ale tylko odpładnie ze względu na skomplikowany proces.
 6. Warunkiem naprawy gwarancyjnej jest dostarczenie kompletnej biżuterii, wraz z dowodem zakupu - może to być meteka, paragon lub certyfikat.
 7. Ingerencje zewnętrzną - naprawy na własną ręke, zmniejszenie lub powiększenie u innych jubilerów powoduje utratę gwarancji.
 8. Biżuteria z natury rzeczy jest wyrobem deklikatnym, prosimy by nie spać w biżuterii, przechowywać z dala od lekarstw i rtęci, nie moczyć w detergentach, ściągać przed kąpaniem a w szczególności w biżuterii z kauczukiem nie kąpać się w basenie, gdyż chlor niszczy kauczuk.
 9. Sprzedający w terminie 14 dni od zgłoszenia rozstrzygnie o zasadności reklamacji.
wrz  13