Upominek z okazji Pierwszej Komunii Świętej

sie 06 2020

Pierwsza Komunia Święta to wielkie wydarzenie zarówno w życiu dziecka, jak i całej rodziny, która pragnie spędzić ten czas razem. Z tego powodu, w naszej ofercie znajdą Państwo pamiątki oraz prezenty, które będą pomagały zachować te wspaniałe chwilę na całe życie i jednym spojrzeniem, pozwolą przywołać wspomnienia tej wielkiej uroczystości. 

- Medaliki oraz krzyżyki zarówno w złocie jak i srebrze to uniwersalny prezent nawiązujący bezpośrednio do Komunii Świętej.

Złote i srebrne bransoletki z miejscem na grawerunek pozwalają zachować wszelkie szczegóły z tego wyjątkowego dnia.

Dla dziewcząt sprawdzonym prezentem są również kolczyki wykonane w złocie lub srebrze. Mnogość wzorów i zapięć pozwala na idealne dopasowanie prezentu do Państwa potrzeb i gustu obdarowanej.

Na specjalne zamówienia polecamy również złote oraz srebrne różańce, które można wykonać w formie tradycyjnej lub w formie pierścionka.

Wisiorki puzderka pozwalają przechować fotografie lub grawerunek wspaniałych chwil, jakim bez wątpienia jest Pierwsza Komunia Święta.

W naszej ofercie znajdą Państwo również pamiątki Komunijne w formie obrazków wykonanych ze stali szlachetnej. Ogrom wzorów, rozmiarów i dodatkowo możliwość umieszczenia grawerowanej tabliczki z życzeniami od najbliższych sprawia, że jest to piękny prezent podarowany z głębi serca.

sie  06